رسانه های بیگانه مردم را به رأی دادن تشویق می کنند. اما به چه هدفی - گشت و گذار - زیبا و جالب ترین مناظر و عکس ها از ایران و جهان gashtvegozar

گشت و گذار - زیبا و جالب ترین مناظر و عکس ها از ایران و جهان gashtvegozar


+ رسانه های بیگانه مردم را به رأی دادن تشویق می کنند. اما به چه هدفی

عضو ستاد احمدی نژاد:رسانه های بیگانه مردم را به رأی دادن تشویق می کنند
دولتمردان آمریکا ورژیم صهیونیستی که دکتر احمدی نژاد رامانع رسیدن به اهداف شوم خود درعرصه جهانی دیده اند با رسانه های ضدانقلابی شان با تمام توان برعلیه دکتر احمدی نژاد وارد میدان انتخابات شده اند .

محمدرضا نوایی لواسانی مسئول کمیته ایثارگران ستاد حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد با اعلام این مطلب گفت : عجیب است برعکس دوره های قبلی انتخابات رسانه های بیگانه وضدانقلاب مردم را به حضور پررنگ درانتخابات وحمایت از کاندیدای مخالف ایده استکبار ستیزی دکتر احمدی نژاد تشویق می کنند .

وی خاطرنشان کرد : سیاستمداران غرب که در عرصه بین المللی توسط دکتر احمدی نژاد با چالش بزرگی مواجه شده اند سعی دارند در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری از دکتر احمدی نژاد انتقام بگیرند.

مسئول کمیته ایثارگران ستاد حامیان مردمی دکتر احمدی نژاد با اشاره به اینکه دشمنان برای تحقق اهداف شوم خود در زمینه عقب نشینی نظام جمهوری اسلامی از حقوق هسته ای وپیمودن مسیر پیشرفت وآبادانی کشور ، سیاست های آقای دکتر احمدی نژاد را مانع می بینند خاطر نشان کرد : مردم شهید پرور ایران اسلامی که که اقتدار وثبات بی سابقه کشور را در دولت نهم شاهد وناظر بوده اند با حمایت قاطع از دکتر احمدی نژاد بار دیگر ترفندهای دشمنان انقلاب را با شکست سختی مواجه خواهند کرد .

اکثریت ملت ایران: ما به کسی رای خواهیم داد که دشمنان دیرینه ملت ایران تلاش می کنند ایشان برای باردوم انتخاب نشوند و ما هر گز به کسانی که بیگانگان برایشان تبلیغ می کنند و پول می فرستند رای نمی دهیم.
نویسنده : n - s ; ساعت ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۳/۱۸
تگ ها: انتخابات
    پيام هاي ديگران()   لینک