پروژه احداث مخازن ذخیره نفت خام در بهرگان - امام حسن - بندردیلم - استان بوشهر - گشت و گذار - زیبا و جالب ترین مناظر و عکس ها از ایران و جهان gashtvegozar

گشت و گذار - زیبا و جالب ترین مناظر و عکس ها از ایران و جهان gashtvegozar


+ پروژه احداث مخازن ذخیره نفت خام در بهرگان - امام حسن - بندردیلم - استان بوشهر

 

پروژه احداث مخازن ذخیره نفت خام در بهرگان - استان بوشهرمنطقه بهرگان در موقعیت جغرافیایی خشکی از سواحل خلیج فارس، استان بوشهر و حدفاصل شهرهای دیلم و گناوه قرار دارد که از سمت شرق با شهرستان دیلم 30 کیلو متر و از سمت غرب با شهرستان گناوه 35 کیلومتر فاصله دارد.
از لحاظ اقتصادی این منطقه در حال حاضر نفت خام استخراج شده از میادین دریایی بهرگان و هندیجان را پس از عملیات فرآوری در مخازن احداث شده در این منطقه ذخیره و به نقاط دیگر صادر می کند.
اهداف پرو‍ژه:
بر اساس سیاستهای اقتصادی و تصمیمات اتخاذ شده به منظور انتقال نفت خام میادن آزدگان ( در خشکی) به منطقه بهرگان از طریق خط لوله 36 اینچی، طرح توسعه و افزایش مخازن جدید به ظرفیت های حجمی بالاتر برای افزایش ذخیره سازی و گسترش توان صادراتی به نقاط دیگر هدف نهایی این پروژه و پروژه های همزمان دیگر بوده است.

 

عنوان پروژه ، کارفرما و مجری طرح
این پرو‍ژه در بر گیرنده احداث دو دستگاه مخزن پانصد هزار بشکه ای از نوع سقف شناور و دوجداره با کلیه کارهای تکمیلی با ذکر مختصر شرح کار مهندسی محاسبات و طراحی ، مهندسی خرید و مهندسی ساخت در تمامی بخشها ( سیویل، مکانیک، برق، ابزار دقیق و ... می باشد که به صورت EPC  تا مرحله بهره برداری در منطقه یاد شده در حال اجراست.

شرکت ستین صنعت اسپادان افتخار دارد به عنوان پیمانکار و مجری این طرح برای انجام و اتمام مراحل و برای گسترش و توسعه زیر ساخت های اقتصادی این سرزمین با پشتوانه ای از تجارب و دانش فنی روز و برخورداری از آخرین تکنولوژی و فن آوری های علمی در این رشته از صنایع ( نفت، گاز ) گام بردارد.

در این پروژه شرکت نفت فلات قاره ایران به عنوان کار فرما و ناظر بر اجرای کلیه مراحل تکمیلی این پروژه طرح به عنوان طرف اصلی قرارد داد محسوب می شود.

 

 

برای دیدن ادامه تصاویر کلیک کنید

 

نویسنده : n - s ; ساعت ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۱/۱٦
    پيام هاي ديگران()   لینک